Ogrzewanie postojowe

Montaż i serwis

HYDRONIC - komfort, prestiż, ochrona środowiska

HYDRONIC, produkt niemieckiego koncernu Eberspächer, to ogrzewanie postojowe, które charakteryzuje zwarta, kompaktowa konstrukcja, możliwość zamontowania do większości modeli samochodów, duża moc grzewcza, wysoka jakość i bardzo duża żywotność.

Podłączone do układu chłodzenia silnika oddaje ciepło cieczy chłodzącej, która z kolei podgrzewa nagrzewnicę pod deską rozdzielczą. Poprzez oryginalne kanały powietrzne i wyloty na desce rozdzielczej podgrzane przez nagrzewnicę powietrze trafia do kabiny. Dodatkowo podgrzany resztą energii pozostałą w cieczy silnik nie jest narażony na szkodliwe zimne rozruchy.

 

Pamiętaj - rozruch silnika w temperaturach ok. 0 stopni Celsjusza zużywa go w takim stopniu, jak przejechanie 70-100 km autostradą.

A latem? Wykorzystaj HYDRONICA jako system przewietrzania postojowego! Wybierasz w menu pilota funkcję wietrzenia (w przypadku zegara preselekcyjnego, przełączasz dodatkowy przycisk na pozycję wietrzenie), a HYDRONIC natychmiast załączy dmuchawę i dostarczy świeżego powietrza do przedziału pasażerskiego. Więcej się nie spocisz! Pamiętaj - funkcja przewietrzania nie jest dostępna dla rozbudowanych dogrzewaczy.

Małe, kompaktowe urządzenie grzewcze zajmuje niewiele miejsca w komorze silnika. Ta cecha ułatwia warsztatom współpracującym z Eberspächer montaż oraz późniejszą obsługę.

Godzinę, o której auto ma być podgrzane i gotowe do jazdy, ustawiasz w menu zegara cyfrowego montowanego na desce rozdzielczej. Jeśli wsiadasz do auta o różnych porach, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest skorzystanie ze zdalnego sterowania w postaci prostego w obsłudze pilota.

Zapraszamy do zasięgnięcia dodatkowych informacji poprzez email, telefonicznie lub osobiście w naszej firmie. 

Nasz sklep internetowy - części Webasto Eberspacher- www.ogrzewaniepostojowe.eu