Przyciemnianie szyb

Folie najwyższej jakości

Firma JANCZAR już od ponad 10 lat zajmuje się foliowaniem szyb samochodowych. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość foliowania, końcowy efekt wizualny oraz zadowolenie klienta. Posiadamy pełny wybór folii najwyższej jakości!

Czas montażu to tylko jeden dzień!

Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również zajmujemy się realizacją przedsięwzięć "dużego formatu" i oklejamy całe floty (w 2007 nasza firma okleiła 140 samochodów dla floty Ery GSM w ciągu miesiąca).

Aby dowiedzieć się więcej o foliach i naszej ofercie kliknij w zakładkę kontakt!

Kiedyś zawsze przychodzi czas na zmianę samochodu i kolejny właściciel wcale nie musi być entuzjastą przyciemniania szyb. W tym wypadku folie zrywamy i po kłopocie. Nikt nawet nie pozna, że auto miało kiedykolwiek oklejone szyby.

 

Dlaczego warto zamontować folię samochodową?

  • Folia podnosi komfort jazdy i redukuje refleksy świetlne. Dobrej jakości folia zmniejsza o ponad 60% nagrzewanie wnętrza oraz minimalizuje irytujące oślepianie podczas podróży w piękny słoneczny dzień. Promieniowanie UV będące głównym sprawcą raka skóry oraz jej przyspieszonego starzenia jest zniwelowane do 2%.
  • Ochrona kierowcy i pasażerów - podczas wypadku szyby rozbijają się w "drobny mak". Tysiące odłamków szkła zamiast w niekontrolowany sposób przemieszczać się po samochodzie i ranić ciało są zatrzymane przez folie.
  • Folia naklejona na szybę utrudnia także "prace" złodziejom. Luksusowe modele Audi, Volvo, BMW czy Mercedesa mają fabrycznie podwójne szyby rozdzielone właśnie folią antywłamaniową
  • Prestiż i elegancja - samochód z przyciemnionymi szybami wygląda po prostu o wiele lepiej. Wystarczy spojrzeć na reklamy w TV. Większość aut biorących udział w spotach reklamowych ma właśnie przyciemnione szyby, czasem nawet barrrdzo mocno...
  • Dyskrecja - za ciemnymi szybami można poczuć się "incognito". Widzimy wszystko będąc sami niewidoczni. Możemy także przewozić rzeczy, które dla osób z zewnątrz samochodu są po prostu niewidoczne, czyli bezpieczne.
  • Foliowanie szyb ma też bardzo ważną zaletę - jest procesem w pełni odwracalnym, czego niestety nie można powiedzieć o innych alternatywnych sposobach przyciemniania szyb dostępnych w Polsce.